چه خدماتی می توانیم ارائه دهیم؟

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

اهمیت رسانه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است. بنابراین ، ما خدمات بسیار موثری را ارائه می دهیم که شامل: مشخصات ، تجزیه و تحلیل کانال و رقبا ، مشارکت در شبکه های اجتماعی و تبلیغات اجتماعی است.

مدیریت PPC

بودجه خود را تعیین کنید ، کلمات کلیدی مناسب ، اطلاعات جمعیتی و موقعیت های جغرافیایی را انتخاب کنید و با کمک تیم حرفه ای ما شاهد پیشرفت جایگاه  وب سایت خود باشید. متخصصان ما پویش های بازاریابی دیجیتال شما را برای افزایش تبدیل و افزایش فروش شما بهینه می کنند.

بهینه سازی موتور جستجو

هر ثانیه میلیاردها جستجو انجام می شود. با SEO حرفه ای ، می توانید میزان بازدید را افزایش داده و از راه های بی سابقه ای میزان دسترسی به نام تجاری خود را افزایش دهید.

بهینه سازی تبدیل نرخ

اگر نتوانید بازدیدکنندگان خود را به لیدرهای واجد شرایط تبدیل کنید ، حتی افزایش پیوسته ترافیک وب سایت شما نیز به هیچ چیز تبدیل نخواهد شد. این جایی است که خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل ما روند خوبی را به نفع شما رقم می زند و افزایش قابل توجهی در مشتری شما ایجاد می کند.

چرا WEBOAPP ؟

نتایجی که مهم است

ما خدمات موثر بازاریابی دیجیتالی ارائه می دهیم که نتایج مطلوبی را برای صاحبان مشاغل به دست می آورند. ما معتقدیم که به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال مسئولیت اصلی ما این است که کار منحصر به فردی انجام دهیم. “ما مسیر برند شما را به سمت موفقیت بیشتر سوق خواهیم داد!”

دیجیتال شوید!

خدمات بازاریابی دیجیتال حول محتوا ، SEO ، SEM و PPC می چرخند. دیجیتال شوید و جداول فروش خود را بالا ببرید! به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال ، می دانیم که نام تجاری شما برای رسیدن به مشتریان جدید نیاز به اوج و پررنگ  شدن دارد. “فقط به ما فرصت دهید!”

بازی در حال رشد

داده ها بسیار مهم هستند. ما داده ها را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مخاطبان ویژه کسب و کار دیجیتالی شما را کشف کنیم. سپس ما از این داده ها برای ایجاد یک پیام سفارشی برای این مشتریان استفاده می کنیم که آنها را ترغیب به تصمیم گیری تکان دهنده می کند. “ما هر راهکاری که کار می گیریم ، تجارت شما را در بلند مدت به سمت موفقیت رشد می دهد.”

ارائه بالاترین بازدهی سرمایه

هیچ پویش بازاریابی دیجیتال بدون داشتن بازدهی بالا موفق نمی شود. پیشرفته ترین خدمات بازاریابی دیجیتال ما با ترکیب با راهکارهای پیشرفته بازاریابی دیجیتال با مفاهیم تجاری در زمان واقعی ، بدون شک نتیجه دهنده هستند. پویش های ما نتایجی را ارائه می دهند که بر روی SEM ، محتوا ، PPC و SEO متمرکز باشد. “ما به شما کمک می کنیم تا رویاهای دیجیتال خود را تحقق بخشید!”

دیجیتال مارکتینگ

پارسوماش ، یک شرکت حرفه ای بازاریابی دیجیتال در ایران است که از تمام راه حل های بازاریابی دیجیتال برای برند شما ، اعم از طراحی ، محتوا یا استراتژی رسانه های اجتماعی ، استفاده می کند. نکته ای که ما را از بقیه شرکت های بازاریابی دیجیتال متمایز می کند این است که ما در ساخت یک برند از ابتدا ، مهارت داریم. یک شرکت بازاریابی دیجیتال در ایران که پیچیده ترین مشکلات دیجیتالی را به راحتی حل کند.

تبلیغات هدفمند یکی از فاکتورهای اساسی در دنیای تجارت است. یکی از موثرترین روش ها تبلیغات در گوگل و بازاریابی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو است.

بازاریابی کلمه ای یعنی وقتی در گوگل شما کلمه یا عبارتی را جستجو میکنید 10 نتیجه اول گوگل وب سایت هایی هستند که براساس رعایت نکات فنی و اصطلاحا به صورت ارگانیک ربات گوگل آن ها را نمایش می دهد.

به کمک گوگل ادز می توان سفارش نمایش لینک های تبلیغاتی را داد به صورتی که شما تعیین می کنید که در زمانی که به طور مثال کلمه موبایل جستجو شد وب سایت من با این آدرس و با این عنوان در معرض دید کاربر قرارگیرد و بعد در این کار با سایر متقاضیان رقابت میکنید که هر کاربری هزینه بالاتری را پیشنهاد بدهد در لینک اول قرارخواهد گرفت و سایر متقاضیان بعداز آن نمایش داده میشوند.

Google Ads (Google Ad Words سابق) یک بستر تبلیغات آنلاین است که توسط گوگل ساخته شده است ، جایی که تبلیغ کنندگان، تبلیغات مختصر ، پیشنهادات خدمات ، لیست محصولات یا فیلم ها را به کاربران وب نشان دهند.

با کمک گوگل ادز امکان نمایش تبلیغات در موتور جست و جوی گوگل ، یوتیوب، گوگل پلی و همچنین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های همکار گوگل که در گوگل ادسنس و گوگل ادموب فعال هستند، وجود دارد.

گوگل ادز سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل و تبلیغات منبع درآمد اصلی این شرکت است. در سال ۲۰۱۱ ۹۶٪ درآمد گوگل از تبلیغات بوده‌ است. سرویس ادز به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آن که سایت‌هایشان بر حسب رتبه‌ای که الگوریتم‌های گوگل به آن‌ها اختصاص داده‌است در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت‌هایشان را در همان صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کاربرانی که جستجوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌سایت آن‌ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند. به این ترتیب صاحبان وب‌سایت‌ها می‌توانند با هزینه‌هایی به نسبت کم وب‌سایت و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهند. ممکن است شما در نتایج جستجو جایگاه خوبی نداشته باشید اما اگر به وب‌سایت و قابلیت تجاری خود اطمینان دارید می‌توانید با قدری هزینه در اولین صفحهٔ نتایج جستجو حتی اولین وب‌سایتی باشید که کاربر با آن مواجه می‌شود. باقی کار با شما و کیفیت وب‌سایت و خدمات‌تان است که باید اعتماد مشتری را بتوانید جلب کنید.

توسعه اپلیکیشن

امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی ، افراد تمایل بیشتری به خرید اینترنتی دارند. با موبایل های هوشمند بسیاری از این کارها آسان شده و همچنین فضای کسب و کار تغییرات بزرگی کرده است.نقش اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگی از جمله حمل و نقل و خرید و فروش بسیار پررنگ تر از قبل شده است! امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک وبسایت معتبر و حرفه ای الزامیست و بهترین گزینه ، اضافه کردن اپلیکیشن موبایل و مدیریت هم زمان آن دو می باشد.با طراحی اپلیکیشن حرفه ای توسط یک تیم تخصصی با مشاوره و پشتیبانی فنی تحول بزرگی در کسب و کار خود ایجاد کنید.

توسعه وب

راه اندازی وب سایت

ما در روند راه اندازی وب سایت به شما کمک می کنیم و همچنان به منظور بهبود عملکرد و نتایج ارگانیک آن در طول زمان از طریق خدمات بازاریابی دیجیتال پشتیبانی می کنیم.

خدمات بازاریابی و بازاریابی زیر یک چتر

با تجارت و بازاریابی زیر یک چتر ، کنترل کامل فروشگاه تجارت الکترونیک خود را در دست بگیرید. از فروش آنلاین لباس گرفته تا درگیر شدن در املاک و مستغلات ، فروشگاه تجارت الکترونیکی ما یک نقطه شیرین برای تجارت و مشتریان بالقوه شما ایجاد می کند. تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان وفادار شعار ماست.

تخصص گسترده ما همه تفاوت را ایجاد می کند

تیم مستدل ما با تجربه گسترده در درب های مختلف پرداخت ، وفاداری مشتری ، مدیریت سفارش و محتوای مبتنی بر SEO که در تک تک مشتریها حس می شود ، مشخصات سفارشی شما را به یک طراحی وب گرا جهت تبدیل تجارت الکترونیکی تبدیل می کند.

طراحی وبسایت

طراحی سایت شرکتی

طراحی پورتال سازمانی

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت املاک

طراحی سایت آرایشی بهداشتی

طراحی سایت مزون لباس

طراحی سایت کلینیک پزشکی | دندانپزشکی | دامپزشکی

طراحی سایت باشگاه ورزشی

طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت املاک

سئو سایت

تولید محتوا

پشتیبانی سایت وردپرس