سخنی با شما

ما بسیار خوشحالیم که به عنوان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ به مردم خدمت می کنیم و خدمات طراحی و توسعه وب سفارشی و اپلیکیشن را به آنها ارائه می دهیم. هدف ما کمک به مشاغل کوچک است ، استارت آپ ها در دنیای دیجیتال که مورد توجه هستند رشد صعودی دارند. متخصصان ما عاشق شغلشان هستند. بنابراین ، ما روزانه بر روی مارکتینگ و طراحی وب و اپلیکیشن هایی کار می کنیم که بصری و کارپسند هستند. برخلاف بسیاری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ ، ما برای درک بهتر اهداف تجاری و تحقق آنها با مشتری خود در ارتباط مداوم هستیم.

ما بهترین انتخابیم…

WEBOAPP بستری برای توسعه وب سایت و برنامه های موبایل است. ما در توسعه برنامه های واقعیت افزوده عالی هستیم. ما عناصر روزمره را متحرک می کنیم و به طراحی های شما روح می بخشیم. با پیشرفت در حال رشد AR ، کلیپ های موسیقی ، تصاویر تعاملی ، نمایش اسلایدهای عکس ، پیام های ویدیویی ، عناصر وب و موارد دیگر را بکشید و رها کنید.

آیا علاقه دارید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید؟ WEBOAPP وبو اپ دوست دارد این کار را برای شما انجام دهد. بیایید ایده ها را به راه حل های دیجیتالی بی عیب تبدیل کنیم!

 “بیایید تجربه ای ایجاد کنیم که مشتری شما هرگز فراموش نخواهد کرد.”

اطلاعات بیشتری در مورد ما

خصوصیات

ما کسب و کار را خوب می دانیم
علاوه بر کسب تجربه گسترده در کار با صدها مشاغل معتبر ، به انجام تحقیقات فشرده در مورد سریعترین خدمات حرفه ای برای در جریان نگه داشتن صنعت خود عادت داریم.

ما رویکردی کاملاً علمی به برندینگ ارائه می دهیم
رویکرد تازه و علمی ما در زمینه برند سازی با ابتکارات تحقیقاتی پیشرو در صنعت برای کشف ترکیبی مناسب از تکنیک ها و ابزارهایی که در حقیقت موفقیت را در دنیای واقعی به وجود می آورند پشتیبانی می شود.

تیم حرفه ای ما برند هایی را در آینده می سازد
تیم ما از متخصصان بسیار ماهر ، نگرشی نو و جامع به نام تجاری و تمایل به تفکر جسورانه را در تمام کارهایی که انجام می دهیم ، ارائه می دهد.

کارشناسان واجد شرایط  ما در زبان های برنامه نویسی پیشرو  بالاترین استانداردهای کیفیت را تضمین می کنند.

             

کارهای هوشمند

با WEBOAPP ، یک شرکت بازاریابی شبکه های اجتماعی همکاری کنید تا مشتریان بسیاری را جلب کنید.

شما نمی توانید با جادو کردن ، مشتری را به دنبال محصول خود بیاندازید، بلکه ، شما به ترکیبی مناسب از برنامه ریزی ها و استراتژی های شبکه های اجتماعی نیاز دارید که به شما کمک می کند تا با روشی دقیق منجر به کسب درآمد شوید. WEBOAPP یک تیم فعال رسانه های اجتماعی است که  برای افزایش آگاهی و دید تجاری شما در تلاش است.

روند ما

 • 1

  اولین مکالمه

  اولین مشاوره همیشه رایگان است. ما می فهمیم که شما به دنبال چه چیزی هستید و مقیاس وسیعی را انجام می دهیم.

 • 2

  پیشنهادات با دامنه قیمت

  پس از جلسات ، پیشنهادهایی با گزینه های مختلف توسعه (کد یا بدون کد) با دامنه قیمت ارائه می دهیم.

  2

 • 3

  جلسه مقدماتی

  بعد از تصمیم نهایی مشتری  ، ما یک جلسه مقدماتی را شروع می کنیم.

 • 4

  پیشنهاد قیمت ثابت

  هنگامی که درخواست شما را کاملاً بررسی کردیم ، پیشنهادی با قیمت ثابت به شما ارائه می دهیم.

  4

 • 5

  توافق

  بعد از توافق دو طرف ، تولید محصولات قابل توجهی را برای شما شروع می کنیم.