هدف weboapp

ما به ساخت برندها کمک می کنیم و راه حل های تجاری محور که نتایج عالی به همراه دارد را ارائه می دهیم. هدف اصلی اپ فادر ارائه جدیدترین و بهترین راه حل های توسعه وب به مشاغل است. ما ارزش سرمایه گذاری شما را درک می کنیم ، به همین دلیل تیم حرفه ای توسعه وب ما در اینجا هستند تا انبوهی از خدمات قوی را به شما ارائه دهند. طراحی وب سایت ما از نظر زیبایی نیز مورد توجه بوده و کسب و کار شما را به موفقیت های بی سابقه ای می رساند.

فروشگاه آنلاین

یک فروشگاه آنلاین قوی به عنوان پایه و اساس تجارت خرده فروشی آنلاین شما عمل می کند و WEBOAPP اهمیت استفاده از آخرین فناوری برای به حداکثر رساندن سودآوری فروشگاه آنلاین شما را درک می کند. راه حل های تجارت الکترونیکی ما در عین چابکی و کاملاً قابل تنظیم بودن ، بهترین ویژگی ها و قابلیت های استاندارد را ارائه می دهند. تیم ما می تواند، داده ها را از چندین منبع جمع کند و راه حلی متناسب با اهداف تجاری و تجارت الکترونیکی شما تنظیم کند. هیچ محدودیتی در دستیابی فروشگاه آنلاین شما وجود ندارد.

فروش را در همه دستگاه ها افزایش دهید

eCommerce responsive web design

با داشتن یک وب سایت تجارت الکترونیکی پاسخگو به رایانه ، رایانه لوحی و تلفن همراه ، شما می توانید بر نحوه بازدید بازدیدکنندگان از فروشگاه خود کنترل کنید. این کنترل به این معنی است که شما قادر خواهید بود قابلیت استفاده و تبدیل را در همه دستگاه ها بهینه کنید ، صرف نظر از اینکه مشتری شما چه خریدی انجام می دهد.

از صفحه اصلی تا تسویه حساب ، سریع!

eCommerce Website speedبا استفاده از آخرین فن آوری ها و استانداردها ، وب سایتی سریع خواهید داشت که به مشتریان امکان می دهد در عرض چند ثانیه از مرور به سمت پرداخت بپردازند!

ویژگی ها و قابلیت های محصول قوی

robot eCommerce features

از ویژگی های اساسی تجارت الکترونیکی گرفته تا گزینه ها ، ویژگی ها و فیلترهای پیشرفته محصول ، شما را تحت پوشش قرار می دهیم. هیچ درخواست عملکردی از توان ما خارج نیست.

به راحتی محتوا و مقیاس خود را مدیریت کنید

eCommerce CMSویرایش های وب سایت از طریق سیستم مدیریت محتوای کاربرپسند (CMS) نسیمی است که نیازی به مهارت فنی یا دانش HTML ندارد. به راحتی صفحات ، دسته ها ، محصولات ، مقالات ، پست های وبلاگ ، بنرها ، همه را از یک رابط کاربر پسند اضافه یا ویرایش کنید.

یک مجموعه بازاریابی تجارت الکترونیک قدرتمند

eCommerce website marketing toolsاز ابزارهای پیشرفته بهینه سازی موتور جستجو گرفته تا تبلیغات در حال اجرا ، سایت های ما ساخته شده اند تا مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند بازاریابی را در اختیار شما قرار دهند. BOGO ها را اجرا کنید ، صفحات فرود ایجاد کنید و درآمد را به وب سایت تجارت الکترونیکی خود برسانید

مدیریت تولید محتوا

تیم پشتیبانی ما برای مدیریت تولید محتوا متشکل از افرادی است که دارای یک ذهنیت خلاق و تحلیلی هستند و اقدامات پیشگیرانه ای را در ارائه پشتیبانی از مشتریان ما انجام می دهند. تجارت می تواند به پشتیبانی ما با اطمینان کامل اعتماد کند. WeboAPP یک شرکت توسعه دهنده مدیریت تولید محتوا (CMS) است و به دنبال ارائه CMS بصری برای مشتریان ما است که منجر به مدیریت ساده و سیستم منبع باز می شود. درصورت نیاز به راه حل پیچیده و زمان بر ، توسعه دهندگان ما با ارائه راه حل های سازمانی در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها ، با این چالش روبرو هستند.

از ما راهنمایی بخواهید

ما تیم تجارت الکترونیکی هستیم که برای موفقیت و رشد آنلاین به آن نیاز دارید،ما متخصص طراحی ، توسعه و بازاریابی وب سایت تجارت الکترونیک بوده ایم. باهمکاری ما تجارت آنلاین خود را موفق کنید.