تیم متخصص

ما به عنوان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ ، در خدمات جامع بازاریابی دیجیتال تخصص داریم تا جهت استراتژیک مناسبی را برای بازاریابان دیجیتال داخلی خود تعیین کنیم.

سوشیال مارکتینگ

کشف

ما با کسب و کار مشتری و سیستم عامل های فعلی او در شبکه های اجتماعی آشنا می شویم تا در مورد کار و رقبای خود در داخل اطلاعات کسب کنیم و از این اطلاعات در مراحل بعدی پروژه استفاده کنیم.

استراتژی

اطلاعات مشتری و اهداف کسب و کار آینده به همراه کلیه اطلاعات لازم برای تمام استراتژی های سوشیال مارکتینگ که ما طراحی می کنیم ، بصورت طبقه بندی شده تعریف شده اند. سپس گزارش کاملی پس از تجزیه و تحلیل دقیق رقبا تهیه می شود. شبکه هایی را شامل می شود که رقبای شما در آنها فعال هستند ، زیرا به ما کمک می کند کلمات کلیدی را ایجاد کنیم.

آنالیز و بهینه سازی گزارش

دامنه مخاطبان شما از طریق 3 عامل اصلی ، یعنی کلمات کلیدی ، علایق و تأثیرگذارها مشخص می شود. در واقع داده های تجزیه و تحلیل و نظارت بر رسانه های اجتماعی ،پایه های اساسی هستند که باید قبل از شروع بهینه شوند.

اجرای بازاریابی

بعد از سپری کردن 3 مرحله قبل ، به صورت گسترده اجرا میکنیم و چون یک اشتباه کوچک می تواند به شکست پروژه منجر شود، با توجه به تحت نظارت بودن شرکت ما ،  اطمینان حاصل می کنیم که این نوع اشتباه مرتکب نمی شود.

روند بهینه سازی موتورهای جست و جو

 • کشف
  تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری ، وب سایت و رقبای شما بخشی از این مرحله هستند ، که پایه و اساس محکمی برای ساختن ما است.
 • استراتژی
  ما برای دستیابی به اهداف بلند مدت سئو ، یک برنامه  عملی برای بهینه سازی درون صفحه ای ، بهینه سازی خارج از صفحه و بازاریابی محتوا تدوین می کنیم.
 • بهینه سازی در سایت
  ما کد وب سایت و محتوای وب سایت شما را بهینه می کنیم تا وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم.
 • بازاریابی محتوا
  ما برای جذب و تبدیل کاربران به مشتری ، محتوای مرتبط و مفیدی را ایجاد و توزیع می کنیم.
 • آنالیز و گزارش
  ما نتایج را ردیابی و تجزیه و تحلیل می کنیم ، گزارشاتی تولید می کنیم و یافته های پیش روی شما را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید متناسب با آن پیشرفت های آینده را انجام دهید.

بیایید با هم روی یک پروژه کار کنیم

برای اطلاع از روندکاری و مشاوره اولیه و اطلاع از هزینه ها